Kanada Yatırımcı Göçmenlik İmkanları

Aşağıda bazıları gösterilen yatırım imkanları size hem Kanada’nın en güzel ve yaşam kalitesi yüksek British Columbia eyaletinde yerleşme hem de başarılı bir iş kurma fırsatı açabilir. Detaylar ve yatırımcı göçmenlik şartları için lutfen bizimle temasa geçiniz.

  • 1. Vancouver şehrinde tecrübeli kebap ustası ile ortak Türk Kebap Salonu. Kanada Yatırımcı Göçmenlik vizesi (BC PNP) için gereken asgari yatırım 400k.
  • 2. Vancouver veya Victoria şehirlerinde Fizyoterapi Kliniği. Kanada Yatırımcı Göçmenlik vizesi (BC PNP) için gereken asgari yatırım Vancouver için 400k, Victoria için 200k. Ortaksız yapılabilir. Namzetlerin doktorluk, fizyoterapi veya ilgili bir meslek sahibi olması gerekmektedir.
  • 3. Satılık oteller. Ortaksız yapılabilir. Muhtelif. Kanada Yatırımcı Göçmenlik vizesi (BC PNP) için gereken asgari yatırım Vancouver,da 400k, Vancouver dışında 200k.
  • 4. Seyahat acentaları ve tur sirketleri. Muhtelif. Kanada Yatırımcı Göçmenlik vizesi (BC PNP) için gereken asgari yatırım Vancouver,da 400k, Vancouver dışında 200k.