Üyelik

 

Türk Kanada Ticaret Odası Üyelik Yararları

 

Yeni İngilizce-Türkçe web sitemiz Türkiye ile ilgilenen Kanadalıların ve Kanada ile ilgilenen Türklerin bağlantı  yeri haline gelmektedir. Türkiye ile iş yapmak veya Türkiyeyi ziyaret etmek isteyen Kanadalılara verebileceğiniz hizmetleri tanıtmak istiyorsanız üyeliğiniz kapılar açabilir. Bir projeniz için Asya kapitalinin Kuzey Amerika merkezi haline gelmiş olan Vancouverda veya petrol merkezi Albertada bir yatırımcı arıyorsanız üyeliğiniz bu bağlantıyı sağlayabilir. Kanadaya mal satmak, ürünlerinizi pazarlamak, markanızı tanıtmak, veya iş imkanlarını araştırmak istiyorsanız üyeliğinizin sağlayacağağı hizmetler işinizi kolaylaştırabilir. Kanadada yerleşmek ve yatırım yapmak gibi bir düşünceniz varsa Ticaret Odamızın veya üyelerimizin sunduğu yüksek kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Türk Kanada Ticaret Odasının farkı, bürokratlar değil ticaret dilini anlayan ve konuşan tecrübeli iş adamları ve kadınları tarafından yönetilmesidir. En büyük arzumuz üyemiz olmak nezaketiyle yaptığınız yatırımın size kat kat yarar getirmesidir.

Şahıs Üyeliği

Şahıs üyeliği Kanadaya göç etmek, iş aramak, ziyaret etmek ve sunduğmuz çeşitli hizmetlerden kişisel olarak faydalanmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Üyeler bu konularda bize danışabilirler, ve soruları kişisel şartları bazında elimizdeki bilgi ve tecrübe çapında cevaplandırılır. Bu üyeler web sitemizin İngilizce ve Türkçe kısımlarında bir defa iş arama ilanı verebilirler. İlanın çevirimi ücretsizdir. İşverenler tarafından bize gönderilen eleman istekleri için bu üyelere öncelik verilir.

Profesyonel Meslek Sahibi Üyeliği

Profesyonel Meslek Sahibi Üyeliği Türkiyede işi olup da avukat, muhasip, danışman, doktor, mühendis, ve çeşitli alanlarda uzmanlık sahibi olan profesyonel kişilerin kendilerini ve sundukları hizmetleri tanıtmaları için tasarlanmış bir vasıtadır. Bu üyelerin isim ve bilgileri İngilizce kısmındaki Professional Directory sayfasında yayınlanır. Kendi web sitelerine text link verilebilir. Arzu ettikleri takdirde ayni bilgiler Türkçe kısmında da yayınlanabilir. Bu üyeler İngilizce Business Opportunities sayfasında ücretsiz ilan verebilirler, ve tercümanlık ve çeviri gibi sunduğumuz hizmetlerden özel üye tarifesinde faydalanabilirler.

Şirket Üyeliği

Bu program altında üye olan şirketlerin isim, marka veya logoları thumbnail büyüklüğünde (örnek Keiretsu) İngilizce ve Türkçe anasayfalarda yayınlanır. Kendi web sitelerine dış link verilebilir. Şirket bilgileri ve ürün veya hizmetleri hakkındaki bilgiler Üyeler sayfasında ve ilgili olan her sayfada (Professional Directory gibi) yayınlanabilir. Bu üyeler İngilizce Business Opportunities sayfasında ücretsiz ilan verebilirler, ve tercümanlık ve çeviri gibi sunduğumuz hizmetlerden özel üye tarifesinde faydalanabilirler. Şirket üyelerinden alınan her soru ve genel bilgi istemi Ticaret Odasının elindeki imkanlarla mümkün olduğu kadar cevaplandırılır, uzmanlık gereken yerde üye uzmanlara veya uygun kaynaklara yönlendirilir. Ticaret Odasının eline geçen iş ve yatırım teklifleri ve alım veya satım istekleri bu üyelere yönlendirilir. Türkiyeye veya Kanadaya yönelik ticaret heyetlerine ve özel seyahat programlarına Şirket üyeleri davet edilir.

Şirket VIP Üyeliği

Şirket VIP Üyeleri Şirket Üyeliğinin her yararından faydalanırlar. Bunlara ilaveten isim, logo veya markaları anasayfalarda banner büyüklüğünde (örnek Türkiye İş Bankası) yayınlanır. Ayrıca web sitemizde üye için özel bir sayfa açılabilir. 10 sayfaya kadar ücretsiz Türkçe-İngilizce çevirim, ve 6 saate kadar bir Ticaret Odası elemanının vereceği özel hizmet VIP üyeliğinin yararlarındandır. Bu hizmet, tercümanlık, bilgi araştırması, iş müzakerelerinde destek, yazışmaların hazırlanması veya cevaplanması, reklam verilmesi ve hazırlanması, veya Kanada şirketlerine Ticaret Odası tarafından özel tanıştırma gibi görevler şeklinde alınabilir. VIP Üye temsilcileri iş için Vancouvera geldikleri takdirde planları hakkında bir Ticaret Odası yöneticisine danışabilirler.

Sponsor Üyelik

Sponsor üyelere web sitesinde daha geniş yer ve özel hizmetler ve imtiyazlar verilebilir. Sponsorluk karşılıklı anlaşmaya tabidir.

500 doların altındaki üyelik aidatları için sadece başvuru formunun altındaki PayPal Kredi Kartı ödemesi kabul edilmektedir. Üyelik Başvurusu ödeme yapılmadan geçerli olmaz.

Not: Anasayfalarda yayınlanan logo ölçü ve poziyonları web sitesi sorumlusunun gereksinimlerine göre değiştirilebilir. Türk Kanada Ticaret Odası, misyonu ve amaçlarına uymayan üyelikleri reddetme hakkına sahiptir. Türk Kanada Ticaret Odası üyeliği ve hizmetleri, ve bütün ilgili husus ve konular tamamen British Columbia Eyaleti yasalarına tabidir.

 

ÜYELİK BAŞVURUSU

 

Doğrulama


Uyelik Secenekleri