Hizmetlerimiz

Türk Kanada Ticaret Odası Hizmetleri

Türk Kanada Ticaret Odası üyelerinin Kanada veya Kanada ile işlerini desteklemek için kendi mensupları tarafından veya gerektiği zaman uzman kişilerle işbirliği ile hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerin bazıları sadece üyelere, bazıları ise Lisan ve Göçmenlik Hizmetleri gibi, genele açıktır.

Üyelik Yararları

Genel Danışmanlık ve İş Bağlantıları

Kanadadaki iş ve ticaret imkanları, ilgili yasalar ve kurallar hakkında genel bilgi vermek ve soruları cevaplamak Şirket Üyelerine verilen ücretsiz bir hizmettir. Ticaret Odası, üyelerinden gelen istekleri mümkün olduğu kadar elindeki imkanlarla cevaplamaya çalışır, gerektiği halde üyeye o alandaki uzman kişilerle temasa geçmesini önerir. Üyelerden ve dışarıdan gelen bilgileri değerlendirmek ve iş ve ticaret bağlantıları aramak ve mümkün olan bağlantıları kurmak üyelik hizmetlerinin önemli bir parçasıdır.

Üye Tanıtım

Türk Kanada Ticaret Odası üyeliğinin en önemli yararlarından birisi kuruluşumuzun üyelerini uluslararası düzeyde tanıtmak için kurduğu İngilizce ve Türkçe web sitesidir. Üyeler bu siteden üyelik tipi ve şartlarına uygun bir şekilde faydalanabilirler. Seçilen üyelik tipine göre üyenin adı ve şirket logosu anasayfalarda afiş olarak teşhir edilebilir, dış sitelere bağlantı verilebilir, sitede özel bir sayfa açılabilir, veya ilgili kısımlarda listeye konulabilir. Bunun yanında Ticaret Odası tanıtım için sürekli bir kurumsal temas ve teşebbüs halindedir.

Seyahat Hizmetleri

Türk Kanada Ticaret Odası üyelerinin Türkiyeye veya Kanadaya seyahatlerini daha verimli kılmak için iki ülkenin belli başlı şehirlerinde konuk ve ağırlama hizmeti veren firmalardan üyeleri için özel fiyat ve indirim temin etme durumundadır. Bu yararlar zaman zaman üyelere özel bülten ile bildirilecektir.

Ücretli Hizmetler

Üstün Kalitede Tercümanlık ve Çeviri Hizmetleri

Türk Kanada Ticaret Odası kalifiye lisan uzmanları ile Türkçe-İngilizce konusundaki en kaliteli tercüme ve çeviri hizmetlerini sunmaktan gurur duyar. Bu konuda ne Türkiye ne de Kuzey Amerikada rekabetimiz oldugunu sanmıyoruz. Lisan hizmetlerinde üyelere fiyat indirimi uygulanır.

Kurumsal Başvuruların ve Yazışmaların Hazırlanmasında Yardım

Gerek vize ve göçmenlik gerek diğer amaçlarla ABD, Kanada, İngiltere ve Avustralya için yapılan kurumsal başvurularda gerekli formların düzgün ve anlaşılabilir bir İngilizce ile doldurulması son derecede önemlidir. Başvurularını temsilci kullanmadan kendileri yapmak isteyen fakat İngilizceleri vasat veya yetersiz olanlar için bu bir lisan destek hizmetidir. Uzmanlarımız iş başvuruları, CV ve bilumum diğer yazışmaların profesyonelce hazırlanmasında da yardımcı olabilirler.

Yönetmen ve İşadamları-İşkadınları İçin İngilizce Seminer

Birkaç saatlik bir lisan-kültür tanıtım semineri Kanada veya ABD’ye yapacağınız iş seyahatinin daha verimli geçmesinde yardımcı olabilir. Türk Kanada Ticaret Odası sizin ve meslekdaşlarınızın İngilizce derecesine ve ihtiyaçlarınıza göre kısa veya uzun bir lisan-kültür oryantasyon programı tasarlayabilir. Şu anda dersler sadece Vancouver şehrinde veya webinar olarak İnternet üzerinden sunulmaktadır.

Müzakere ve Uzlaşma Hizmetleri

Yönetiminin geniş iş ve hukuk tecrübesi ve yüksek lisan derecesi ile Türk Kanada Ticaret Odası Kuzey Amerika ile yapacağınız müzakerelerde veya ihtilafların çözümünde size hatırı sayılabilir bir destek olabilir.

Reklam Hizmetleri

Genis tanıtım ve pazarlama tecrübesi ile Türk Kanada Ticaret Odası Kanada veya ABD’de vereceğiniz reklamların hazırlanmasında size yardımcı olabilir, reklam acentanız ile, veya buradaki reklam acentanız olarak vazife üstlenebilir.

Kanada Göçmenlik, İş Arama ve Yatırım Hizmetleri

Detaylar için lutfen bu konulardaki sayfaları tıklayınız.

Bilgi Araştırması, Medya Analiz ve Özel Rapor Hazırlanması

Piyasa Araştırması ve Fizibilite Çalışmaları